Sponsoreret – Indeholder reklame links
Hej sødlinger! Det er ved at være konfirmation tid og som i har kunne mærke har der været konfirmation stemning på bloggen med en masse “Konfirmation ønsker” inspirations indlæg, dem kan i læse HER, HER OG HER. Men her er også en lille konfirmations guide fra mig, som jeg håber i kan lide. Ønsker at i alle får en fantastisk dag, husk og nyd den! ♡ Kys og kram Fie
Konfirmation kjoler er der mange af og de er alle smukke! Jeg husker da jeg var ude og shoppe efter min konfirmation kjole, jeg havde sommerfugle i maven og var så spændt. Det tog os 2 ugers tid før vi fandt den perfekte konfirmation kjole, så derfor har jeg lavet lidt inspiration til jer nedstående. Håber at i kan bruge det!
1. HER / 2. HER / 3. HER / 4. HER / 5. HER / 6. HER / 7. HER / 8. HER
Smykker var for mig, virkeligt vigtigt! Jeg har stadig ringen jeg havde på til min konfirmation og det vil altid være mit minde fra konfirmationen, måske i har det på samme måde? Her er ihvertfald et smykke udvalg jeg var helt vild med.
1. HER / 2. HER / 3. HER / 4. HER / 5. HER / 6. HER / 7. HER / 8. HER / 9. HER